İskenderoğlu Şarküteri

Hakkımızda

İskenderoğlu Şarküteri

Her Zaman Taze, Kaliteli ve Sağlıklı

1930 Yılında Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde üretime başlayan firmamız günümüze dek kalitesinden ve hijyen koşullarından taviz vermeden üretim yapmaya ve ürünlerimizi sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Üretim Tesisimiz Vakfıkebir Güney Köyü Mevkiinde 1350 m2 Kapalı Alanda Tereyağ ve Yöresel Peynirlerini Hijyenik Bir Şekilde Üretmektedir. Birçok ulusal zincirin tedarikini sağlamamızın yanı sıra Vakfıkebir merkezde bulunan geleneksel lezzetin yerinde tadılması ve halka arz edilmesi için “İskenderoğlu Şarküteri” hizmetinize sunulmuştur.

Ayrıca; www.yagbal.com internet sitemiz üzerinden online sipariş veya telefon ile sipariş verdiğiniz taktirde Türkiye'nin her yerine kargo yapmaktayız .. Trabzon'un ve Karadeniz'in yöresel lezzetlerini 2 gün içerisinde kapınıza kadar ulaştırmaktayız.

Ürünlerimize ayrıca; İstanbul - Ankara - İzmir - Adana - Bursa - Çanakkale - Mersin - Aydın - Afyon - Hatay - Zonguldak - Antalya - Eskişehir - Gaziantep - Kayseri - Konya - Muğla - Samsun ve daha birçok ilde seçkin market ve şarküterilerden ulaşabilirsiniz...

İskenderoğlu Şarküteri

Markalarımız

İskenderoğlu Şarküteri

İskenderoğlu Gurme

İskenderoğlu Beypınarı Vakfıkebir

yagbal.com

Vakfıkebir Çiftliği

Büyük İskender Vakfıkebir

Geçmişten Geleceğe...

İskenderoğlu Süt Ürünleri

1930 Yılından Günümüze

90 Yıllık Güven

Kaliteli Ürünler

Her Zaman Taze, Her Zaman Kaliteli Ürünler

Hijyen

Üretimden Evlerinize Hijyenik Koşullarda Hizmet